Dé gids voor radio, televisie en plezierig leven
Abonnementen service: 035 - 2019505

EMOTIONELE EN INTENSE ROMAN

20x
kans!

Op 21 april verschijnt bij HarperCollins Holland het ontroerende ‘De geheimen van Saffron Hall’ van Clare Marchant. Amber woont tijdelijk bij haar opa op wat ooit het kasteel Saffron Hall was.

Wanneer de oude toren instort, komt er een boek tevoorschijn, dat daar eeuwenlang verstopt heeft gezeten. Aan de hand van de dagboekfragmenten weet Amber een vergeten tragedie te onthullen, een verhaal dat pijnlijk dicht bij haar eigen leven komt… Een geweldige roman voor fans van Luncinda Riley en Kathryn Hughes! Maak 20x kans op een exemplaar.

Kans maken? Doe mee t/m 3 mei. De prijswinnaars worden een week later bekend gemaakt en ontvangen binnen 3 weken de gewonnen prijs.

Uiterste moment van inschrijven is verstreken, u kunt niet meer meedoen met deze actie.

U kunt nog wel meedoen met de huidige acties